Hakkımızda

Bunfo Teknoloji ile
  • BAŞARI
  • VERİMLİLİK
  • SONUÇ
sizinle beraber.Kurumsal Yazılımlar

Bunfo Teknoloji olarak firmanıza uygun kurumsal yazılımlar geliştiriyoruz. Şirket içerisinde verimliliği, potansiyeli arttıtan ve operasyonel yüklerin azalmasına yardımcı olan yeni iş fikirleri de geliştirdiğimizin uygulamalara entegre ediyoruz. Yani leb demeden leblebiyi anlıyoruz. Bizi bir denemenizi tavsiye ederiz.

Video / Telekonferans

Bunfo Teknoloji olarak kurumunuzdaki iletişim ihtiyaçları için de çözümler sunmaktayız. Şirket içerisinde 1000 kişinin aynı anda çok uygun bir maliyet ile telekonferans sistemine dahil olmasını veya 500 kullanıcıya kadar şirket içerisindeki canlı yayını kesintisiz izlemesini sağlayabilirsiniz. Kurumsal Video veya Telekonferans uygulamamız için lütfen iletişim sayfasından Demo talebi yapınız.

Kurumsal Dosya Paylaşım

Kurumsal Dosya Paylaşım uygulamamız ile şirket içerisinde Active Directory entegrasyonu ile gizli ve önemli dosyalarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Wetransfer alternatifi uygulaması olarak tasarladığımız paylaşım uygulaması çalışanların gönderip aldığı tüm dosya trafiğini raporlayabilmektedir. Ayrıca Outlook içerisinden büyük boyutlu dosyaları kolaylıkla göndermemizi, şifrelemenizi ve gönderilen kişi tarafından teslim alındığını izleyebilirisiniz. 

Web Tasarım Hizmetleri

Sitenize uygun hosting paketleri ve tasarım hizmetleri Bunfo ‘da. Bunfo Teknoloji olarak web sitenizin şirketinizin dışa açılan kapsını olduğunu biliyor ve bu sorumlulukla hareket ediyoruz. Her sektöre hizmet eden tecrübeli ekibimiz sizin taleplerinizi bekliyor. Referanslar için lütfen bizimle iletişime geçininiz.

Sunucu / PC destek hizmetleri

Server / storage / teyp ve şirket içerisindeki notebook / PC cihazlarınız için aylık bakım hizmeti sunmaktayız. Hizmet içerisinde Sunucuların / PC lerin işletim sistemi güncelleme / update ve yedeklerinin alınması,  donanımsal arızalanması durumda parça temin edilmesi, 7/24 monitör edilerek herhangi bir kesinti olduğunda şirket yetkilisine bilgi verilmesi dahildir. Ayrıca tecrübeli ve uzman ekibimiz acil konular için bir telefon kadar uzağınızda.

Ağ Kurulum ve Destek Hizmetleri

Network / ağ mimarisinin oluşturulması, kablolama ve mekanik altyapının kurulması, Ağ cihazlarının (HP, Cisco, Huawei, F5, Checkpoint) yapılandırılması için tecrübeli ekibimiz ile hizmet sağlamaktayız. Orta ve büyük çaplı işletmeler için SLA kapsamında ek destek hizmetleri de sunulmaktadır. Ağ altyapınızı doğru ellere teslim etmek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçerek sizlere sunacağımız hizmetleri dinleyiniz.
0
+
Mutlu Müşteri
0
Yıllık Birikim
0
Başarılı Proje
0
Farklı Çözüm

Bazı referanslarımız


Detaylı bilgi ve teklif için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurumsal uygulamalarımız için demo erişimi ve hizmetlerimiz için uygun teklifleri size gönderelim.