Kimlik Yönetim Sistemi

[frame src=”http://www.bunfo.com/wp-content/uploads/2015/03/cloud-im2.png” link=”” target=”_self” width=”620″ height=”269″ alt=”” align=”center” prettyphoto=”false”]
Kimlik Yönetim Sistemi

Bunfo Teknoloji Grubu, bilgi ve iletişim teknolojileri alanının uluslar arası boyutlarda da en önemli konularından biri olan “kimlik yönetimi” alanında teknoloji, ürün, çözüm ve hizmetler sağlamaktadır.

Kimlik Yönetimi, bir kurumun BT sistemi içindeki tüm varlıkların (kullanıcılar, gruplar, bilgisayarlar, sunucular, ağ cihazları) kimlik bilgilerinin oluşturularak, yaşam döngüsü içinde oluşan değişikliklerin güncellenmesi ve organizasyon içindeki tüm kaynaklara erişimin tek bir noktadan kişilerin kimlik bilgilerine dayalı olarak onaylı ve yasalara ve standartlara uyumlu bir şekilde gerçekleştirilmesi işlemlerinin tümünü içermektedir. Kimlik Yönetimi; bir kurumda veya uygulamada herhangi bir kullanıcıya ait bilgilerin, hakların ve yetkilerin belirlenmesi, tanımlanması ile bunların mevzuatlara, standartlara uygun ve uyumlu, teknik olarak güvenli ve idari açıdan doğru bir şekilde, anlık ve süreklilik içinde, doğru teknolojilerle düzenli olarak yüksek kaliteli ve performanslı bir şekilde kullanışlı güvenlik anlayışıyla yürütülmesidir.

Kimlik yönetimi, iş yapmayı kolaylaştırmak, verimliliği arttırmak, güvenlik risklerini en aza indirmek, yasal düzenlemelere ve standartlara uyumlu olmak, güvenli kayıt tutmak, tasarruf sağlamak gibi özellikleriyle kurumlara önemli faydalar sağlamaktadır.

Kimlik Yönetimi çözümleri kurumlarda bir yandan e-iş süreçlerinin güvenliğini, verimliliğini ve kalitesini arttırırken, bilgiye ve kaynaklara erişimin kontrolünü etkin bir şekilde sağlayarak, maliyetleri düşürüyor; yasalara ve ilgili mevzuata uyumluluk konusunda işletmelere önemli faydalar sağlıyor.

Verion Teknoloji Grubu, teknoloji, çözüm ve hizmet sağlayıcı olarak, kimlik ve erişim yönetimi alanında kurum ve kuruluşlara özel tasarlanmış platform ve marka bağımsız güvenilir komple çözümler sunuyor:

– Kullanıcı ve yetki yönetimi
– Erişim kontrolü ve yönetimi
– Rol ve unvan tabanlı kimlik yönetimi
– Giriş (log-in) yönetimi
– Dizin sunucuları, modelleme ve çözümleri
– Kimlik Doğrulama (authentication) çözümleri
AAA (PKI) teknolojileri
Dijital sertifika, Elektronik İmza / Mobil İmza uygulamaları ve entegrasyonu
Tek kullanımlı şifre (OTP) çözümleri
Single Sign-On (SSO) çözümleri
Kimlik Doğrulama Cihazları
Tokenlar
Akıllı Kartlar
Biyometrik çözümler
Çok faktörlü KD cihazlar
Şifre yönetimi
– Güvenli kayıt ve arşiv
– Güvenli raporlama
– Sayısal Haklar Yönetimi
– Kişisel Verilerin Korunması ve Mahremiyetinin Sağlanması

[frame src=”http://www.bunfo.com/wp-content/uploads/2015/03/cloud-im11.png” link=”” target=”_self” width=”620″ height=”269″ alt=”” align=”center” prettyphoto=”false”]

Bunfo Teknoloji Grubu, kimlik yönetimi alanında gerekli teknolojileri, ürünleri ve çözümleri sağlamanın yanında kurumunuzda kimlik yönetim sisteminin analizi ve tasarımının yapılması, kimlik yönetimi politika ve stratejilerinin oluşturulması, gerekli tüm dokümantasyonun hazırlanması, prosedürlerinin yazılması, personel eğitimlerinin verilmesi, iç denetimlerin yürütülmesi gibi boyutlarda da eğitim ve danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır.

[divider type=”mid”]

Kimlik Yönetim Sistemi:


[row]
[col type=”1_2″ class=””]

GELİŞMİŞ KONTROL PANEL

cPanel or Plesk control panel

Our web servers are all connected to these 100 Mbps ports, which is then connected to the datacentre backbone, capable of up to the cool 90 Gb per second bandwidth!

[/col]
[col type=”1_2″ class=””]

PROFESYONEL DESTEK

High security and performance

In addition to high physical security, all servers are protected with UPS and backup generators, you just can’t beat this affordable peace of mind lorem ipsum dolor sit amet!

[/col]
[/row]

[divider type=”space_thin”]

[row]
[col type=”1_2″ class=””]

GÜVENLİ & ESNEK

Protected with UPS & generators

In addition to high physical security, all servers are protected with UPS and backup generators, you just can’t beat this affordable peace of mind lorem ipsum dolor sit amet!

[/col]
[col type=”1_2″ class=””]

24/7 LIVE SUPPORT

No question is too stupid

All our accounts come with Softaculous Premium allowing you to install popular software such as WordPress, Drupal, Joolma and Magento in one easy step.

[/col]
[/row]

[divider type=”space_thin”]

[button target=”_self” size=”big” style=”” class=”tf_btn_red” link=”#”]DETAYLI BİLGİ TALEBİ[/button]     [button target=”_self” size=”big” style=”” class=”tf_btn_green” link=”#”]İLETİŞİM FORMU[/button]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir