Kurumsal Dosya Paylaşım Uygulaması

Kurumsal Dosya Paylaşım Uygulaması

Kurumsal Dosya Paylaşım Uygulaması BUNFO Teknoloji ‘nin geliştirdiği kurumsal şirketlere uygun dosya paylaşım uygulaması yenilendi. Kurumsal Dosya Paylaşım uygulaması şirketinizin Active Directory veya diğer LDAP bağlantı protokollerine entegre olarak çalışmakta ve sistem yöneticilerinin çok kolay bir şekilde uygulamayı entegre edebilmesine imkan sağlamaktadır.

Kurumsal Dosya Uygulaması ile yapabilecekleriniz ;

Dosya paylaşımı konusunda kullanıcıların hacim, bekleme süresi gibi önemli sorunlarını aşmalarını sağlamak amacıyla işe koyulan Bunfo, iOS ve Android uygulamalarını yayınladı. Geçtiğimiz Ekim ayında Mac’te beta yayınına başlayan Bunfo, Şubat ayında Windows versiyonunu yayınlamış ve yüz binlerce kullanıcıya ulaştığını söylemişti.

Halihazırda WeTransfer, YouSendIt ve Dropbox gibi popüler dosya paylaşım servislerinden bulut tabanlı olmamasıyla ayrışan Bunfo P2P teknolojisini kullanıyor. Bu çözüm, kullanıcıların herhangi bir dosya büyüklüğü sınırlaması olmadan dosyalarını farklı cihazlara aktarmasını sağlıyor. Aktarım sırasında olabildiğince pürüzsüz bir deneyim sağlamaya çalışan Bunfo, bulut tabanlı servislere göre en az iki en fazla 30 kat daha hızlı dosya transferi yaptığını söylüyor.

Bunfo’in dün yayınlanan mobil uygulamaları, gönderim sınırına takılan video, fotoğraf ve diğer medyaları paylaşmayı epey kolaylaştırıyor. Facebook ya da e-posta hesabınızla giriş yapabildiğiniz uygulamada dosya gönderilen taraf da Bunfo uygulamasını kullanıyorsa, dosyalarınızı doğrudan almaya başlıyor. Değilse, e-posta adreslerine indirilecek olan dosyanın bir bağlantısı gönderiliyor. Uygulamayı masaüstü bilgisayarınıza kurarak cihazlar arasında transferi de kolaylaştırabiliyorsunuz.

 

 

Bunfo, bir dosya aktarımı sırasında internetiniz (ya da elektriğin) kesilmesi ya da bilgisayarınızın kapanması durumunda, transferi iptal etmek yerine geçici olarak durduruyor. Bu sayede durum normale döndüğünde, yani yeniden online olduğunuzda transfer kaldığı yerden devam ediyor. Aynı konumdaki cihazlar arasında dosyaları yerel ağ üzerinden transfer eden Bunfo, farklı ağlar için güvenli bir P2P bağlantı buluyor.

 

Etiketler : Kurumsal Dosya Paylaşım Uygulaması, türkçe kurumsal dosya paylaşım uygulamaları, ücretsiz kurumsal dosya paylaşım uygulamaları, active directory kurumsal dosya paylaşım uygulamaları, ldap kurumsal dosya paylaşım uygulamaları, şirketler için kurumsal dosya paylaşım uygulamaları, kurumsal dosya paylaşım uygulamaları, kurumsal dosya paylaşım yazılımı, kurumsal dosya paylaşımı nedir ?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir