Telekonferans Sistemi

Kurumsal Telekonferans Sistemi

İş toplantılarınızı telefonla yapın, zaman kazanın.

Telekonferans çağrılarını çok kolaylaştırdık. Webden hemen rezervasyon yapın, ister mobil, ister sabit hattan katılın.

 

Üç adımda kurumsal telekonferans sistemi

1

Web’den rezervasyon yapın

Şirket hesabınızla giriş yapın, dilediğiniz kadar katılımcı için belirlediğiniz tarihe rezervasyon yapın.

2

Katılım şifrelerinizi alın

Rezervasyon yapılınca katılımcılara şifreleri ve toplantı zamanı otomatik olarak SMS veya e-posta ile iletilsin.

3

Telekonferansa katılın

Toplantı zamanı geldiğinde herhangi bir telefondan +90 (212) 336 58 58’i arayın, şifrenizi tuşlayın, toplantınızı yapın.

Seyahat etmeden, e-posta zincirlerine katılmadan, bilgisayar başında bulunmadan, program yüklemeden toplantı yapabilirsiniz.

Ücretsiz Deneyin

10 katılımcıya sahip konferans görüşmeleri düzenleyin-tamamen ücretsiz!

Ücretsiz konferans görüşmeler basittir ve kolay kullanılır, anında hesap almak için gerekli olan tek şey isim ve eposta adresidir.

Adınızı ve e-posta adresinizi girdiğinizde kapsadığımız tüm ülkelerde bir numara sahibi ve anında telefon konferansı için erişim kodlarına sahip olacaksınız.

Her hesap 6 saat ücretsiz uluslararası konferans çağrı için sınırsız numarada 1000 adet katılımcıyı destekler ve herhangi bir rezervasyon yapmadan 24/7 kullanıma hazırdır.

Hizmet nedir ve nasıl çalışır?
Bu hizmet, her türlü telefonu kullanan bir ücretsiz konferans görüşme hizmetidir. Dünyanın her yerinden birçok insanla, ülkenizdeki yerel bir numarayı arayarak ve kayıttan sonra size verilmiş olan erişim kodunu kullanarak, konferans görüşmeye davet edilen tüm görüşmecilerle görüşmek üzere ücretsiz olarak bağlantı kurmanızı sağlar. Buna ek olarak, konferans görüşmeleriniz sırasında çevrimiçi toplantılara ev sahipliği yapmak üzere kayıt olduğunuzda ücretsiz ekran paylaşma araçları da kullanımınıza sunulur.

Bu hizmeti ne için kullanabilirim?
Bu hizmet, kişisel, ticari ya da sosyal ihtiyaçlar için mükemmeldir. Örneğin, aile toplantıları, satış toplantıları, sosyal kurul toplantıları.
BUNFO Telekonferans sistemi ile Skype arasındaki fark nedir?
BUNFO Telekonferans sistemi ile Skype arasındaki fark, Skype kullanmak için hem sizin hem de görüşmecilerinizin internet kullanması gerekir, bizim sunduğumuz hizmette ise istediğiniz yerden istediğiniz telefonu kullanabilirsiniz. Skype aynı hat üzerinde olabilecek görüşmecilerin sayısını sınırlarken, BUNFO Telekonferans sistemi 1000 kullanıcıya kadar izin vermektedir.
Bu hizmet nasıl ücretsiz oluyor?
Bu hizmet ücretsiz çünkü BUNFO Telekonferans sistemi bu hizmeti kullandığınız için sizden herhangi bir ücret talep etmiyor ve kredi kartı bilgilerinize ihtiyaç duymuyor. Sadece, telefon hizmet sağlayıcınız tarafından uygulanan normal ücretler söz konusudur. Bu ücretleri kontrol etmek için lütfen telefon hizmet sağlayıcınıza danışın.
Bu bir “Ücretsiz Deneme Sürümü” mü yoksa sınırlı süreli bir tekliftir?
Hayır, bu teklifle, söz konusu hizmetin sürekli olarak devam ettirilmesini amaçlıyoruz.
Bir konferans görüşmeyi nasıl ayarlayabilirim?
Katılımcılarınıza konferans görüşmenin tarihini ve zamanını bildirin. Onlara konferans arama numarasını ve katılımcı erişim kodunu verin. Konferans görüşmenin planlandığı zamanda herkes arama numarasını aradığında ve bağlandığında konferans görüşme başlar.
Konferans görüşme için bir zaman rezerve etmem gerekiyor mu?
Hayır, bu hizmet için herhangi bir rezervasyon yapmanıza gerek yok. Bu konferans görüşme hizmetini 24/7 kullanabilirsiniz.
Tek bir konferans görüşmeye kaç görüşmeci katılabilir?
En çok 1000 görüşmeci katılabilir ve en az görüşmeci sayısı öngörülmemiştir.
Uluslararası görüşmeciler görüşmeye katılabilir mi?
BUNFO Telekonferans sistemi küresel bir hizmet olup, dünyanın her yerinde kullanılabilir! Görüşmeciler birlikte konferans görüşme yapabilmek için kendilerine kayıt sırasında verilmiş olan uluslararası arama numaralarımızdan istedikleri bir tanesini arayabilirler. Arama numarası verilen ülkeler listemiz gün geçtikçe büyüyor – eğer bu ülkelerin arasında sizin ülkeniz yoksa, ülkenizi kısa sürede bu listeye dahil etmek için çalışıyor olacağız.
Konferans görüşmenin süresine ilişkin herhangi bir kısıtlama var mı?
Konferans görüşme başına, kayıt süresi de dahil olmak üzere 6 saat olup, ayda kaç saat konferans görüşme yapacağınıza ilişkin bir kısıtlama yoktur.
Konferans görüşmelerimi kaydedebilir miyim?
Evet, lütfen konferans görüşmelerinizi ücretsiz olarak kaydedebilmek için kayıttan sonra verilen talimatlara bakınız (şu anda sadece ses kaydı yapılabilmektedir, ekran paylaşma oturumlarının kaydedilmesi daha sonra mümkün olacaktır). Konferans görüşmenizi kaydettikten sonra internet sitemiz üzerinden hesabınıza giriş yapın ve dosyaları dinleyin, indirin ya da podcast ile yayınlayın.
Görüşme detay raporu alacak mıyım?
Evet, sistemimiz konferansınıza katılan bütün görüşmecilere ve ne kadar süre hatta kaldıklarına ilişkin görüşme detay raporunu size eposta ile gönderecektir.