Web Sitesi Tasarım

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Sizi, kurumsal kimliğinizi ve yapacağınız işi en iyi şekilde anlatması gerekir. Tasarım Kutusu profesyonel ekibi ve geniş tasarım seçenekleri ile sizlere hizmet vermektedir. Konusunda uzman firmamız sizlere farklı web tasarım temaları sunarak kimliğinizi en iyi ifade eden temayı bulmanızı kolay hale getirmektedir. İster e-ticaret, ister kurumsal, ister bir blog siteniz olsun burada aradığınız sizi en iyi ifade eden temayı bulabilirsiniz.

Web Tasarım

Web Tasarım

Farklı, kaliteli ve yeni trend web tasarım projeleri ile Bunfo müşterilerine sınırsız hizmetler sunmaya devam ediyor. Modern ve Estetik Web Tasarımlar. Bunfo web tasarım projelerini tamamen benzersiz, estetik, teknolojiyle uyumlu, firmaların amaç ve hedeflerine uygun web siteleri yaparak kalite ve müşteri memnuniyetini hedef edinmiştir. Web siteniz sizin 24 saat dışarıya bakan vitrininizdir. BUnfo Teknoloji bu bilinçle hareket ederek Web Sitenizi kurumunuzu analiz ederek size en uygun Web Tasarım için tüm sinerjisini ortaya koymaktadır.
Responsive Web Tasarım

Responsive Web Tasarım

Bunfo müşteri ihyaçlarına uygun ve isteğe özel istenen web yazılım projelerini büyük bir titizlik ve kalite ile uygulamaktadır. İhtiyaca uygun Akıllı Kodlama. Web siteleriniz, portal uygulamalarınız ve diğer günlük işlerinizi sistematik bir düzen ile, hızlı, pratik, güvenli bir otomasyona dönüştürmek üzere size özel geliştirmeye açık web tabanlı uygulamalar hazırlıyoruz. Web yazılımlarımız .NET, PHP veya tercihinize göre JAVA ile kodlanabilmektedir. Ayrıca 1 yıl süre ile yazılımlarımıza ücretsiz destek sağlamaktayız.

 

E-Ticaret Sitesi Tasarımı

E-Ticaret Sitesi Tasarımı

E-ticaret olarak tabir edilen ticaret platformu İnternet ile tanışmamızla birlikte başlamış, devam eden yıllarda yaygınlaşmış, normal ticarete alternatif.E-ticaret olarak tabir edilen ticaret platformu İnternet ile tanışmamızla birlikte başlamış, devam eden yıllarda yaygınlaşmış, normal ticarete alternatif.E-ticaret olarak tabir edilen ticaret platformu İnternet ile tanışmamızla birlikte başlamış, devam eden yıllarda yaygınlaşmış, normal ticarete alternatif.

  Web siteleri hedef kitlenizin firmanız hakkında bilgi sahibi olmalarını, ürün veya hizmetlerinizi ayrıntılı bir şekilde incelemelerini ve bu bağlamda size en kısa ve kolay şekilde ulaşmalarını, ürün ve hizmetleriniz ile ilgili gelişme ve yenilikleri hızlı ve kolay bir şekilde duyurmanızı sağlamaktadır. Ayrıca İnternet üzerinde yer alan firmanız her gün her saat sektörünüz ile ilgili bilgi almak isteyen ziyaretçilerinize açık olacaktır. Profesyonelce tasarlanarak dizayn edilen, görsel, metinsel ve grafiksel anlamda tamamen sade ve estetik, akıcı, kurumunuzun renkleri ve vizyonu ile uyumlu, sizi zenginleştici bir şekilde yansıtan ve temsil eden bir kurumsal site tasarımı çalışması, ziyaretçilerinizin gözünde sizi kurumsal ve profesyonel bir firma olarak göstererek, ürün veya hizmetinizin ne kadar kaliteli ve kullanışlı olduğu hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayacaktır.

  Profesyonelce tasarlanmamış, üzerinde emek harcanmadan, web tasarım ve estetik anlamında hiç bir zenginliği bulunmayan, sizi veya kurumunuzu yansıtmayan bir kurumsal web sitesi kurmak, aksine sizi internet ortamında ziyaretçileriniz ve hedef kitlenizin gözünde amatör ve kötü bir izlem yaratarak prestij ve müşteri kaybına yol açacaktır. Web sitesi tasarımı firmanızın kurumsal kimliğinizle örtüşmelidir. İnternet sitenizi oluştururken kurumsal kimliğinizle tamamen örtüşen, sizi en iyi şekilde temsil eden tasarımlar oluşturmak sizin ne kadar profesyonel bir firma olduğunuzu gösterir.

   

  GOOGLE ADWORDS

  Hedef Kitleye Ulaşın !

  Bunfo Teknoloji olarak arama motorlarında üst sıralarda çıkmanızı sağlayacak google adwords reklamlarınıza danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Google Adwords sayesinde web sitenizin ziyaret sayısını artırarak bulunabilirliğinizi arttırabilir ve iş potansiyelinizi genişletebilirsiniz. Müşterileriniz Google’da arama yaptığında web sitenizi daha kolay ziyaret etmelerini, size daha çabuk ve hızlı ulaşmalarına imkan tanırsınız.

  TÜRKÇE YÖNETİM PANELİ

  cPanel or Plesk control panel

  Our web servers are all connected to these 100 Mbps ports, which is then connected to the datacentre backbone, capable of up to the cool 90 Gb per second bandwidth!

   

  KURUMSAL DANIŞMANLIK

  High security and performance

  In addition to high physical security, all servers are protected with UPS and backup generators, you just can’t beat this affordable peace of mind lorem ipsum dolor sit amet!

  Web tasarım hizmetlerinde Grimor öncü kuruluşlardandır

  Grimor web hizmet ajansı, web tasarım hizmetleri konusunda öncü kuruluşlardan biri olma özelliği taşır. Tasarım firmaları arasında liderlik yarışının en iddialı koşucularındandır.

   

  Biz biliriz ki; web sitesi tasarımı her müşterimizin defileye çıktığı kıyafetidir, tüm dünyaya kendini sunduğu vitrinidir, web hizmet ajansları da onların terzisidir, danışmanıdır, online mecralardaki varı-yoğu; her şeyidir.

   

  Grimor, kurulduğu günden beri sadece mutlu müşteri- mutlu web tasarım şirketi denkleminin sağlanması, memnuniyetin sürdürülebilir olması ekseninde çalışmalar yapmaya odaklanmıştır.

   

  Web tasarım ajansları

  Web hizmetleri kültürünün temelinde kurumu tanımak yatar. Grimor ajansı, hem yurt dışı, hem de yurtiçindeki müşterilerine en sağlıklı biçimde ulaşmak için özellikle yurtiçi müşterilerine yerinde ziyaretler yaparak, web tasarımı SEO ve yazılımı projeleri öncesi analiz aşamasını gerçekleştirmeyi esas alır.

   

  Farklı coğrafyalara hitap etmek için gereken tüm web tasarım SEO (Suchmaschinenoptimierung) hizmetleri donanımına sahibiz

   

  KOBİ, KOBİ+ segmentinde yer alan tüm kurumların web sitesi tasarımı hizmetleriyle kucaklamak için kendimizi sürekli yenileyerek, ülkemizin tüm diğer dinamiklerine vizyon- vitrin katmak misyonumuzdur.

   

  Modern tasarım SEO trendlerinin web tasarımı hizmetleriyle kaynaştırılması, güncel akımların ülkemizde ilk kez hayat bulması, ajanslar için ciddi nitelikte farklılıklar yaratmaktadır.

   

  Web tasarım ihtiyaçlarınız için en doğru adres olmaya devam ediyoruz

   

   

  web projeleri geliştirme için çok önemli iki iddialı kelimenin hakkının tam teslim edilmesiyle olgunlaşır. Tüm web tasarım projelerimizde hem web yazılım geliştirme, hem de harika işler çıkarmanın, profesyonel web tasarımın ve yazılımın markası olmanın haklı gururunu yaşamak bizi motive eden temel hedeflerimizdendir.

   

   

   

  Web Sitesi Tasarımı

  Web Sitesi Tasarımı firmaları arasında müşteri beklentisine en uygun web sitesini yapmak konusunda iddialı bir web tasarım firmasıyız. Web tasarımı hazırlamadan önce konusunda uzman ve deneyimli müşteri ilişkileri uzmanımız satış sonrası müşterimizle konuşarak web sitesi tasarımı ile alakalı olarak beklentilerini dinler ve sonrasında grafikerimiz müşteri beklentileri doğrultusunda web tasarım çalışmasını hazırlar. Müşterimize özel bir web adresi üzerinden sunulan web tasarımı grafik tasarımları arasından seçim yapması beklenir.

  Web Sitesi tasarımı konusunda tüm diğer hizmetlerimiz içinde geçerli olan taahhütlerimiz geçerlidir. Taahhütlerimiz arasında belirtildiği gibi müşterimiz, beklentisine uygun web sitesi tasarımını onaylayana kadar tasarım çalışmamız devam eder. Web sitesi tasarımı konusunda müşteri beklentisine uygun olarak arama motoru uyumlu ( seo uyumlu ) , yurtdışı odaklı, özel yazılımlar içeren web tasarımları da yapılmaktadır. Kaliteli bir web sitesinden beklenen modern tarayıcı uyumlu tasarım, güvenilir programlama alt yapısı, seo uyumlu kod yapısı, kolay kullanılabilir içerik yönetim sistemine sahip uygun web tasarımı fiyatları ile bir web sitesi sahibi olabilmek için 0 216 355 75 37 nolu telefondan bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

  Web sitesi yaptırmak istiyorum diye düşünerek web sitesi hazırlamak için web tasarım firması arayışına girmeden önce dikkatli davranılması gerekir. Web sitesi yapma yada yaptırma konusu beklentilerinizle çok alakalıdır. Web site fiyatı yada seo uyumlu web sitesi yada başka bir beklentiniz neyse öncelikle bu konunun netleştirilmesi gerekecektir. İnternette yada mail yoluyla reklamı yapılan bedava site,ücretsiz site kurma, yada ucuz web sitesi gibi çarpıcı reklamları ciddiye almadan önce iki kere düşünmek faydalı olacaktır. Amacımz sadece internette adımız ve logomuzun bulunmasımıdır yoksa arama motoru uyumlu bir kod altyapısı sunan modern bir arayüze sahip, ziyaretçilere istenen içeriği en kolay şekliyle sunan bir web sitesimidir ?

  Kurumsal firmaların tercih etmesi gereken kurum kimliğini internette yansıtacak bir tasarıma sahip web sitesi tasarımı olmalıdır. Web sitesi fiyatları da karar vermede önemli bir kriterdir ancak nihai karar sadece web sitesi fiyatına bakarak verilmemelidir. Web tasarım firmasının kabiliyetleri ve tecrübesi ile tecrübesiz bir freelance web tasarımcı için fiyatların kıyaslanması pek doğru olmayacaktır.Web sitesi yaptırmadan önce web sitesi örnekleri incelenmeli firmaya uygun modern bir tasarım seçilmelidir. Web tasarım firmasından da bu tasarım beklentisine göre tasarım seçenekleri sunması beklenmelidir.Web tasarımı için içerik oluşturma konusunda da profesyonel çözümler sunan web tasarım firmamız özellikle büyük fabrika ve tesislerin kameralı helikopter yardımıyla havadan fotoğraf çekimi & video kaydını yaparak bu kayıtlarında web sitesinde kullanımı ile web sitesi içeriği zenginleşmektedir.

  Web sitesi tasarımı konusunda 15 yılı aşkın tecrübemizle aşağıda bulunan konularda hizmet vermekteyiz, Beklentiniz iyi bir web sitesi ise sizide müşterilerimiz arasında görmekten büyük memnuniyet duyarız.

   

  Web tasarımı bilindiği üzere tarayıcılar aracılığıyla internet üzerinde görüntülenmesi için hazırlanan grafik ve programlama içeren tasarım çalışmalarıdır. Tasarım olarak adlandırılıyor olsa da web tasarımı birçok tasarım dalından farklı kendine özgü kuralları olan teknoloji bağımlı bir tasarım çalışmasıdır.
  Web Tasarımını, tasarım dallarından grafik tasarım ( katalog tasarımı vb ) alalından ayıran en büyük özellik ise grafik tasarımının ( katalog tasarımı ) 4 renk ( CMYK ) web tasarımının ise 3 renk esasından ( RGB ) oluşmasıdır. Benzer bir temel farklılık ise baskılı işlerde yüksek çözünürlükte görsel kullanılması gerekirken, web tasarımında düşük çözünürlük ( 72 dpi )  kullanılması gerektiğidir.
  Web tasarımı güncel trendleri takip eden ve tarayıcı uyumluluğu yanında hızlı açılması da web tasarımının kaliteli ve profesyonel olarak nitelendirilmesini sağlamaktadır.
  Web Tasarımı konusunda profesyonel bir çalışma için mutlaka W3C ( World Wide Web Consotium ), HTML ( Hyper Text Markup Language ), CSS ( Cascading Style Sheets ) gibi dillere ve standartlara uygun olması gerekmektedir. Bu standart ve dillere olan uyumluluk ile bir web sitesi tasarsımı farklı tarayıcı ve cihazlarda uygun şekilde görüntülenebilmektedir. Web tasarımının W3C kontrolü için https://validator.w3.org/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
  • Web Tasarımının Erişilebilir olması
  • Web Tasarımının Doğru Görüntülenebilmesi
  • Web Tasarımının Hızlı Yüklenebilmesi
  • Web Sitesinin Arama Motoru Uyumlu Olması ( SEO, Arama Motoru Optimizasyonu )
  • Web Tasarımının Kolay Yönetilebilir olması
  • Web tasarımının Güncel olması
  Web tasarımı iyi bir hosting alanı üzerinden yayınlanıyor ve iyi bir programlama altyapısına sahip  olmalıdır. Web tasarımı kesintisiz olarak ziyaretçilerin erişimine izin vermelidir. Ziyaretçilerin hangi saat ve hangi bölgeden web sitesini ziyaret edeceği belli olmadığından her türlü durumda web tasarımı ziyaretçi erişimine açık olmalıdır. Bu konuda gerekiyorsa farklı lokasyonlarda bulundurulacak sunucular üzerinden web sitesinin yayınlanması sağlanmalıdır.
  Web tasarımı gelişen teknoloji odaklı olduğundan sürekli güncellenen çözünürlükteki ve farklı ölçülerdeki cihazlarda uygun şekilde görüntülenebilmelidir. Web tasarımı tablet, mobil cihazlar ve PC lere uyumlu bir şekilde görüntülenebilmelidir. Bu konuda web tasarımı için mobil tasarım yapılabileceği gibi Responsive Tasarım seçeneğide değerlendirilerek bu konuda da başarı sağlanabilir.
  Web Tasarımının hızlı görüntülenebilmesi ( Yüklenebilmesi ) hosting alanı, programlama alt yapısı ve tasarım öğeleri ile alakalı kapsamlı bir konudur. Web sitesi hızı için web tasarımında kullanılan tüm görseller mutlaka optimize edilerek web tasarımına entegre edilmelidir. Programlama konusunda ise çok sorgudan kaçınan standartlara uygun bir programlama tercih edilmelidir. Bu iki kriter de uygun olarak hazırlandıktan sonra iyi bir hosting alanı üzerinden web tasarımı yayınlanmalıdır. İyi hosting alanı, erişim hızı ve bant genişliği açısından yüksek değerlere sahip hosting alanı olarak ifade edilebilir. Web tasarımı hızını online olarak kontrol ederek gereken iyileştirmeler ile web sitenizin hızını artırmanız mümkündür, web sitesi hız testi için web sitesi hızı ile alaklı hazırlanmış sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.
  Web tasarımı en ekonomik ve en etkili pazarlama araçlarından biri olarak kabul edilmektedir. Web tasarımının iyi ve etkili bir pazarlama aracı olabilmesinin yolu ise arama motoru optimizasyonu olarak adlandırılan arama motoru uyumu ile sağlanmaktadır. Arama motoru uyumu yada optimizasyonu olarak ülkemizde en çok kullanılan Google arama motorudur. Google arama motoru optimizasyonu için ise google SEO kriterlerini içeren doküman kullanılmalı, black hat seo olarak da adlandırılan ve cezalandırılmaya sebep olmakta ve arama sonuçlarından çıkarılmaya sebep olmaktadır.
  Web tasarımı sürekliliği olan ve sürekli geliştirilerek kullanılan bir çalışmadır. Hazırlandıktan sonra da web tasarımı üzerinde sürekli olarak düzenleme yapılması zorunluluk halindedir. Bu nedenle web sitesinin kolayca kullanılabilen bir yönetim paneli olmalıdır. Web tasarımı yönetim paneli üzerinden web sitesinde ihtiyaç duyulabilecek her türlü içerik güncellemesi kolayca yapılabilmelidir. Yapılacak güncellemeleri temel bilgisayar kullanım beceresine sahip tüm kullanıcılar kolayca yapabilmeli, ek yada ekstra bir niteliğe ihtiyaç duyulmamalıdır. TTR Bilişim olarak web tasarımı yönetimi için kullanmakta olduğumuz web tasarımı yönetim paneli tamamı şirketimiz tarafından geliştirilmiş, % 100 Türkçe ve çok kolay bir kullanıma sahip bir yönetim panelidir.
  Web sitesi ziyaretçilere eski eksik bilgi sunmamalı güncel bir içeriğe sahip olmalıdır. Özellikle web tasarımlarında haber ve duyurular bölümünde yayınlanan ilanlarda eski tarihli ilan ve duyurular kullanıcıların içeriğin eski olduğu bu nedenle de yanlış olabileceği izlenimi uyandırmaktadır. Güncel ve doğru olmayan içerek ziyaretlerin kısalmasına sebep olur. Aynı zamanda arama motorları içinde önemli bir kriter web tasarımı içeriğinin güncel olmasıdır.

   

  WEB TASARIM

  NE İÇİN WEB SİTESİ YAPTIRIYORSUNUZ?

  Web sitesi yaptırmaya karar verdiyseniz, size soracağımız altın soru şu olacaktır “Ne için web sitesi yaptırıyorsunuz.?

  Aşağıda yüz kişiye sorup aldığımız en popüler cevaplar mevcut. Daha sonrasında bu cevaplara göre size en uygun web sitesinin nasıl olması gerektiğini anlatalım.

  web tasarım
  Bir şirketim var ve şirketimin kalitesini yansıtan bir web sitesi istiyorum, ayrıca internet üzerinden yeni müşteriler kazanmak istiyorum. 

   

  Web tasarım sektörüne 2003 yılında attığımız adımdan bugüne kadar web sitesi yaptığımız şirketlerin yüzde doksanının verdiği cevap bu olmuştur. Sizin ihtiyacınızda bu şekildeyse anlatacaklarımız tam size göre…
  Web sitesinin nasıl olacağını belirlemek için web sitesi bittiğinde sizi hiç bilmeyen yeni müşterilerin nasıl bulacağını incelemek gerekiyor.
  İnternet’ ten yeni müşteriler kazanmanız için yapabileceğiniz reklam çalışmalarına bir göz atalım.
  1 – Arama motorları üzerinden anahtar kelimeleriniz aratıldığında. Reklam vererek (Bkz. Google adwords) ya da arama motorlarının doğal sonuçlarında çıkarak. (Bkz. Seo)
  2 – İnsanların sık ziyaret ettikleri sitelerde reklam yayınlayarak (Bu siteler sektörel rehberler de olabilir, haber siteleri de)
  3 – Sosyal medya sitelerinde paylaşım yaparak ya da reklam vererek.
  4 – Geleneksel yöntemlerle broşür dağıtarak, sms ya da mail göndererek, dergi, gazete ve televizyonda reklam yaparak.

  Şimdi aşağıda bu her reklam şekli ile ilgili nasıl bir web sitesi yaptırmanız gerektiğini anlatalım.

  1 – Arama motorları üzerinden anahtar kelimeleriniz aratıldığında. Reklam vererek (Bkz. Google adwords) ya da arama motorlarının doğal sonuçlarında çıkarak. (Bkz. Seo)

  İlk olarak Google arama motoru üzerinden konuşalım, şu anda dünyada ve Türkiye’ de arama motoru kullanımında %90 Google kullanmaktadır. O nedenle arama motorlarında çıkmak istiyorsanız ilk çıkmanız gereken site haliyle Google olacaktır. Google arama motorunda ilk sayfalarda çıkmanın iki yolu vardır; bunlardan birincisi Google Adwords hizmetini kullanarak tıklama başına ücret ödeyerek üst sıralarda çıkmak. Diğer ise yapılacak çalışmalar ile Google arama motorunun ücretsiz (doğal) sonuçlar olan kısmında çıkmak.. İlk olarak Google Adwords vermek istiyorsanız nasıl bir web sitesi yaptırmanız gerektiği ile başlayalım.
  Google Adwords sitenize alınabilecek her tıklama için aranan anahtar kelimeye göre farklı ücret almaktadır ve buna TBM (Tıklama başı maliyet) adını vermektedir. İşin web siteniz ile ilgili olan kısmı ise “Kalite Puanı” uygulamasıdır. Web sitenizin içerik ve alt yapısını inceleyerek aranan anahtar kelime ile ilişkilendirerek size bir kalite puanı verir. Bu kalite puanına göre tıklama başı ücretinizi ve Google sıralamanızı belirler. İşte tamda burada web sitesinin kalitesi devreye girer “web sitenizin hazır alt yapı ile ve hazır içeriklerle hazırlanması size düşük kalite puanı verecektir”. Bu da tıklamalarınızın daha pahalıya gelmesine ve sıralamanızın daha düşük olmasına sebep olacaktır. Yani çok paraya az ziyaretçi diyebiliriz  O yüzden Google Adwords ile (Google’ a reklam vererek) ziyaretçi almak istiyorsanız hazır alt yapılardan ve hazır içeriklerden kaçınmanız gerekiyor.
  “Web sitesi fiyatları arasında bu kadar fark olmasını belirleyen ön önemli etken, web sitesinin hazır alt yapı ile mi? Yoksa özel tasarım ve özel kodlama ile mi yapıldığıdır.“

   

  Özel web sitelerinde tüm sayfalar bir art direktör (Bkz. Art direktör nedir?) tarafından çizilir, daha sonra bir frontend kodlama uzmanı tarafından (Bkz. Frontend nedir?) CSS kodlaması (Bkz. CSS Nedir?) yapılır. Artık web sitesi tüm sayfaları ile birlikte tamamlanmıştır ancak bu şekilde web sitesi statik bir web sitesi olmuştur. Yani alt sayfaları sadece frontend kodlamacılar tarafından düzenlenebilir şekilde olmuştur. Web sitesine sizin içerik ekleyebilmeniz için bir yönetim paneli olması gerekmektedir. Bu sefer bir yazılımcı (Bkz. Bunun ne olduğunu biliyorsunuzdur diye düşünüp detaylı açıklama eklemedik. Programcıda denilebilir. ) tarafından sizin için hazırlanan web sitesine yazılım entegrasyonu yapılır. Son olarak içerik editörleri tarafından web sitenizin yönetim paneli üzerinden içerik girişleri yapılır ve size teslim edilir. Özel web siteleri ajansın elindeki iş yoğunluğunun az olduğunu düşünürsek ortalama 1 ayda tamamlanır. Acil bir durum var ise ve sitenin tüm içerikleri de hazır ise bu süre 10 – 15 güne kadar düşebilecektir. Fuara yetiştirmek için 1 haftada özel web sitesi yapmışlığımız vardır.
  Kısaca özetlemek gerekirse hazır sitelere oranla özel web sitelerinde çok daha fazla işçilik söz konusudur. Özellikle kalifiye işçilik çok fazladır. Hazır web sitelerini sadece içerik editörleri yapabilirken, özel web sitelerinde en az 4 kişi görev almaktadır. Çünkü hazır sitelerde tasarım, css kodlama ve yazılım zaten hazırdır. Sadece düzenlemek ve içerik girişi kalmıştır.
  “Web tasarım sektöründe bir de özel siteyi tek başına yapabilen süper kahramanlar vardır ki bu arkadaşlar her hastalıktan anlayan doktor gibidir. Bize göre bir web sitesinin ilgili alanını o konuda uzman olan kişiler yapmalıdır. Zira yazılımcıların tasarımları gerçekten çok kötü oluyor.”

  Google Adwords’ ten sonra Google arama motorunun ücretsiz (doğal) sonuçlarında çıkmak için nasıl bir siteye sahip olmanız gerektiğini inceleyelim. Yine Google Adwords te olduğu gibi sitenizin kod ve içerik kalitesi seo için en önemli etkenlerdir. Web sitenizin kopya bir kod ve kopya içerik alt yapısına sahip olması sitenizin seo puanı açısından çok olumsuz etkilenmesine neden olacaktır.

  Yani kısacası arama motorlarından daha fazla verim almak istiyorsanız web sitenizin özel tasarım ve özel yazılım alt yapısı ile hazırlanması gerekmektedir.

   

   

  2 – İnsanların sık ziyaret ettikleri sitelerde reklam yayınlayarak (Bu siteler sektörel rehberler de olabilir, haber siteleri de

  Burada web sitenizin görsel zenginliği, kolay anlaşılabilir ve kullanışlı olması çok önemlidir. Reklamlarınız tıklandığında web sitenize giren kişi kalitesiz bir web sitesi ile kaşlıştığında şirketiniz ile ilgili negatif düşünmeye başlayacaktır ki bu da müşterinin sizinle çalışması için güven sorunu yaratacaktır.

  Web siteniz üzerinden sadece bu şekilde müşteri kazanmak istiyorsanız kaliteli bir tema ile de web sitenizi yaptırabilirsiniz. Seo ve Adwords’ te olduğu gibi özel tasarım zorunluğunuz yoktur. Ancak tasarım olarak hazır tema tercih etseniz bile hazır yazılımdan kaçınmanızda fayda var. Biz tüm temalara kendi lisanslı içerik yönetim yazılımımızı entegre ediyoruz. Bu şekilde web siteniz tasarım olarak hazır ancak yazılım olarak özel bir çalışma olarak tamamlanmaktadır.

   

   

  3 – Sosyal medya sitelerinde paylaşım yaparak ya da reklam vererek.

  Müşteri potansiyelinin çok yoğun olduğu bir diğer alan şüphesiz sosyal medya siteleridir. Sosyal medya sitelerinde reklam vererek bir çok şirket yeni müşteriler kazanmaktadır. (Bkz. Sosyal Medya Ajansı) Nasıl bir web sitesi tasarımı yaptırmanız ile ilgili yukarıda belirttiğimiz hazır tema, özel yazılım ile yine sosyal medya üzerinden de verim alabilirsiniz. Aslında biz her site için özel tasarım, özel yazılım önermekteyiz ancak tabi ki herkesin bütçesi özel tasarım site yaptırmak için yeterli olmayabiliyor. Onun için hazır tema bir alternatiftir.

   

  4 – Broşür dağıtarak, sms ya da mail göndererek, dergi, gazete ve televizyonda reklam yaparak.

  Broşür dağıtmak, sms ya da mail size müşteri kazandırmak için alternatif reklam kanallarıdır. Ancak web sitenize ziyaretçi kazandırmaktan ziyade firmanıza yeni müşteri talebi getirecektir. Yine bu kanallardan gelebilecek müşteri adaylarınız firmanızı daha iyi tanımak için web sitenize girecektir. Yine sitenizin görsel zenginliği yüksek, kolay anlaşılabilir ve kullanışlı olması önemlidir.

  Dergi, gazete ve televizyonda reklam yapmayı düşünüyorsanız web sitenizin kesinlikle özel tasarım, özel yazılım olmasını öneririz.

  “Özel web sitesi yaptırmanız ilk başta daha fazla bütçe ayırmanıza neden olabilir ancak daha sonrasında yapacağınız reklam çalışmalarınıza daha az bütçe ile daha fazla müşteri kazanmanızı sağlayacaktır..”

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]


  Detaylı bilgi ve teklif için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

  Kurumsal uygulamalarımız için demo erişimi ve hizmetlerimiz için uygun teklifleri size gönderelim.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir